Спеціалізований сервісний центр по ремонту та продажу кавового обладнання пропонує Вашій увазі топ серед швейцарських кавомашин. З особливостей, кавомашина має 3 бункери під каву, що дозволяє використовувати арабіку, робусту та каву без кофеїну. А для розширення асортименту є також бункер під сухі порошкові продукти, його Ви можете використовувати під шоколад або айріш. Завдяки функції Foam Master Ви отримуєте дрібнозернисту кремову холодну та гарячу молочну пінку. А для тих хто бажає власноруч створювати справні кавові шедеври є паровий турбостімер. Він має термодатчик і зупиняє подачу пару тоді коли молоко досягло потрібної температури, заздалегідь виставленої Вами в меню.
А1000 має найвищу продуктивність у всій лінійці, та дає стабільно високу якість кави не важливо це 1-ша чашка чи 250-та.
Ми на ринку кавового обладнання вже близько 14 років. За цей час ми зібрали велику технічну базу для кавомашин васх видів та марок. Тому ми можемо забезпечити найкращу якість кавового обладнання. Придбавши кавомашину у нас Ви отримуєте реальну гарантію та он лайн підтримку від наших спеціалістів.
Відправляємо кавомашини по всій Україні. З радістю відповім на всі запитання. Є всі месенджери.
А1000 має найвищу продуктивність у всій лінійці, та дає стабільно високу якість кави не важливо це 1-ша чашка чи 250-та.
Ми на ринку кавового обладнання вже близько 14 років. За цей час ми зібрали велику технічну базу для кавомашин васх видів та марок. Тому ми можемо забезпечити найкращу якість кавового обладнання. Придбавши кавомашину у нас Ви отримуєте реальну гарантію та он лайн підтримку від наших спеціалістів.
Відправляємо кавомашини по всій Україні. З радістю відповім на всі запитання. Є всі месенджери.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Вбудована техніка | НІ |
| Призначення | Професійне |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Електронне |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Тиск помпи | 9 бар |
| Споживана потужність | 7800 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Інші функції і особливості | Капучинатор, Контроль міцності кави, Індикатор роботи , Регулювання температури кави, Індикатор рівня води, Протикрапельна система, Регулювання ступеня помелу, Подача пари, Автовимкнення, Подача гарячої води, Одночасне приготування двох чашок , Дисплей, Лічильник порцій, Регульована висота дозатора / підставки |
| Додаткові функції | |
| Капучинатор | Так |
| Спосіб приготування капуччино | автоматичний |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Контроль міцності кави | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Регулювання жорсткості води | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Протикраплинна система | Ні |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Швидкий пар | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Плита автопідігріва | Ні |
| Автоматичне очищення від накипу | Ні |
| Підігрів чашок | Ні |
| Інтегрована система обліку (Шеф карта) | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Об'єм контейнера для зерен | 1200 г |
| Манометр | Так |
| Можливість підключення до водопроводу | Так |
| Знімний лоток для збору крапель | Ні |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Таймер | Ні |
| Тип нагрівача | бойлер |
| USB-інтерфейс | Так |
| Контейнер для відходів | Так |
| Місткість контейнера для відходів | 40 порц. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 796 мм |
| Ширина | 680 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання ступеня помелу | Так |
| Швидка пара | Так |
| Функція автовимкнення | Так |
| Подавання гарячої води | Так |
| Плита автопідігрівання | Ні |
| Вбудована кавомолка | Так |
| Можливість під'єднання до водопроводу | Так |
| Знімний лоток для збирання крапель | Ні |
| Підсвітка дисплея | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 254 800 ₴









