Кавомашина Dr. Coffee Coffee Center Plus CCM — це професійний суперавтомат, створений для інтенсивного використання у великих офісах, кафе самообслуговування, готелях та торгових зонах. Вона має елегантний та сучасний дизайн, монтажна конструкція дозволяє встановлення logos чи реклами на екрані, а автоматичні функції забезпечують простоту у використанні й обслуговуванні.
Модель оснащена одним бункером для зернової кави (1,2 кг) та трьома бункерами для сухих інгредієнтів, що дає змогу пропонувати широкий асортимент напоїв. 10,1-дюймовий сенсорний екран робить навігацію простою й інтуїтивною, а також дозволяє персоналізувати меню, рекламні слайди та логотипи. Система адаптивного помелу з керамічними жерновами (9 ступенів), попереднє змочування та програмовані параметри (міцність, об’єм, температура, помел) гарантують високу якість екстракції.
Місткість резервуара для води — 4 л, а контейнер для відходів — до 70 порцій. Потужність приладу — близько 2100 Вт, а тиск помпи — 19 бар. Автоматична очистка, декальцинація, відстрочка старту, енергозберігаючий режим, лічильник порцій та функція авто-відключення значно полегшують експлуатацію. Заварювальний блок зйомний — це спрощує обслуговування, а корпус із пластику й компактні габарити роблять її універсальною для різних умов.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dr. Coffee |
| Вбудована техніка | НІ |
| Призначення | Професійне |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Інші функції і особливості | Капучинатор, Контроль міцності кави, Індикатор роботи , Регулювання температури кави, Індикатор рівня води, Регулювання ступеня помелу, Автовимкнення, Одночасне приготування двох чашок , Дисплей, Лічильник порцій, Регульована висота дозатора / підставки |
| Додаткові функції | |
| Капучинатор | Так |
| Спосіб приготування капуччино | автоматичний |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Контроль міцності кави | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Регулювання жорсткості води | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Протикраплинна система | Ні |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Швидкий пар | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Інтегрована система обліку (Шеф карта) | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Об'єм контейнера для зерен | 1200 г |
| Можливість підключення до водопроводу | Так |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Тип нагрівача | термоблок |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Контейнер для відходів | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 645 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Глибина | 555 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання ступеня помелу | Так |
| Швидка пара | Так |
| Функція автовимкнення | Так |
| Подавання гарячої води | Так |
| Вбудована кавомолка | Так |
| Можливість під'єднання до водопроводу | Так |
| Знімний лоток для збирання крапель | Так |
| Підсвітка дисплея | Так |
- Ціна: 165 100 ₴



