Промисловий льодогенератор після повного відновлення у нашому спеціалізованому сервісному центрі Ucoffee-machines.com
У нашому інтернет магазині ви можете також знайти багато кавомашин для кав'ярні, кавомолки, аксесуари для кавомашин та смачна Італійська кава.
У нас є всі види розрахунку. Відправляємо по всій Україні.
Модель: VEVOR BY-90PF
Призначення: комерційний / побутовий льодогенератор, ідеальний для кафе, барів, ресторанів та дому.
Основні характеристики:
Напруга / Частота 220 В / 50 Гц
Потужність 410 Вт
Продуктивність (24 год) 35 кг
Ємність сховища льоду 10 кг
Форма льоду (лотки) 45 кубиків (5×9)
Розмір кубику 22×22×22 мм
Цикл виробництва 10-15 хвилин (регулюється для товщини льоду)
Холодоагент R290, 48 г
Охолодження Повітряне
Розміри 36 × 43 × 76 см
Вага 26 кг
Додаткова інформація за телефоном у оголошенні. Є всі месенджери.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vevor |
| Вид льоду | Кубикові |
| Максимальна продуктивність | 35 кг |
| Можливість підключення до водопроводу | Так |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Тип управління | Електронне |
| Матеріал | Метал |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Номінальна споживана потужність | 410 Вт |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 760 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість під'єднання до водопроводу | Так |
- Ціна: 25 480 ₴










