Кавомашина преміумкласу, привезена з Європи після повного капітального ремонту в нашому спеціалізованому сервісному центрі Ucoffee-machines.com
Ми маємо величезний вибір кавомашин на будь-який смак та гаманець. Асортимент кавомашин постійно оновлюється.
WMF 9000 S+ — надпотужна повністю автоматична кавомашина, створена для великих навантажень (до ~350 чашок на день або понад 500 чашок в день), з гнучкими можливостями підлаштування під будь-які вимоги закладу.
Дизайн і ергономікаВізуально привабливий корпус із комбінації нержавіючої сталі та пластику. Елегантний 10″ сенсорний кольоровий дисплей з підсвіткою та інтегрованим рекламно-інформаційним HD-блоком. Автоматичне регулювання висоти під чашку забезпечує комфорт і чистоту при видачі напоїв.
Функціонал- Програма Auto Steam або Dynamic Milk автоматично подає молоко у різній консистенції — гарячу та холодну
- Вмонтований Choc Mixer для приготування шоколадних напоїв
- Режими одночасної видачі кави, гарячої води, піни та пари
- Гнучкі настройки: температура, міцність, обсяг, вибір гарячої води чи кави, профілі, USB і таймер
- Система Clean in Place автоматично очищає молочну систему та кавоварку
- Рекомендована продуктивність — до 350 чашок на день
- Вбудований індикатор обслуговування, LED підсвітка, контроль залишку зерна, система блокування
- Ефективність і швидкість: до 350 чашок/день
- Універсальність напоїв: кава, шоколад, гаряча вода, тепле/холодне молоко
- Молочна інновація: Dynamic Milk гарантує різні види пінки
- Простота обслуговування: автоматичне очищення
- Професійна гнучкість: брендоване меню, профілі, режим самообслуговування
- Німецька якість: витривалість і довговічність
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WMF |
| Вбудована техніка | НІ |
| Призначення | Професійне |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Тиск помпи | 9 бар |
| Споживана потужність | 3500 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
| Додаткові функції | |
| Капучинатор | Так |
| Спосіб приготування капуччино | автоматичний |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Контроль міцності кави | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Регулювання жорсткості води | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Протикраплинна система | Ні |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Швидкий пар | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Плита автопідігріва | Ні |
| Автоматичне очищення від накипу | Ні |
| Підігрів чашок | Ні |
| Інтегрована система обліку (Шеф карта) | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Об'єм контейнера для зерен | 1200 г |
| Манометр | Так |
| Можливість підключення до водопроводу | Так |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Таймер | Ні |
| Тип нагрівача | бойлер |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| USB-інтерфейс | Так |
| Контейнер для відходів | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 744 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Глибина | 598 мм |
| Вага | 67 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання ступеня помелу | Так |
| Швидка пара | Так |
| Функція автовимкнення | Так |
| Подавання гарячої води | Так |
| Плита автопідігрівання | Ні |
| Вбудована кавомолка | Так |
| Можливість під'єднання до водопроводу | Так |
| Знімний лоток для збирання крапель | Так |
| Підсвітка дисплея | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 192 400 ₴



