В комплект входять:
- Кавомашина 780€
- Платіжна система Nayax VPOS Touch 545€
- Встановлення та налаштування платіжної системи 50€
- Подовжувач MDB 14€
- Меблі 550€ (25900 грн)
Кавомашина Bravilor Bonamat Esprecious (сухе молоко)
Повністю автоматична кавомашина преміальної якості, виконана в мінімалістичному дизайні. Тиха в роботі та має високу швидкість приготування кавових напоїв. Є варіант на один і на два бункери зернової кави. Завдяки прямоточній кавомолці для приготування у Вас буде завжди тільки свіжозмелена кава. Також присутні два бункери для сухих порошкових продуктів (сухе молоко, айріш віскі) це забезпечує великий асортимент напоїв для задоволення Ваших клієнтів. Ви можете запрограмувати 8 базових напоїв різних об’ємів та самостійно їх підписати. Дуже проста та зручна в обслуговуванні та користуванні.
Тумба під кав’ярню самообслуговування
Компактна та практична стійка на якій без проблем поміщається кавомашина з холодильником та органайзер з сиропами. Вмонтована LED підсвітка, 2 диспенсери під стакани, Відсік для води та зливу. Отвір для стаканів та сміття. Відсік для кави та розхідників.
Розміри (ВхШхГ) см: 202х101х63
Платіжна система Nayax VPOS TOUCH (Ізраїль)
Термінал для приймання безготівкової оплати 3 в 1: Платіжний термінал + телеметрія + фіскальний апарат! Приймають усі види безготівкових платежів (платіжні картки, безконтактні платежі, платежі NFC та QR). Є звуковий супровід українською мовою, Фіскалізація! Картки передоплати, знижки для постійних покупців, дистанційне керування пристроєм та багато іншого. Працює на більшості обладнання для самообслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bianchi |
| Країна виробник | Італія |
| Торговий автомат | Кавовий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Платіжна система | Через Інтернет |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Умови експлуатації | У приміщенні, Під навісом |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 1.95 кВт |
| Матеріал | Сталь |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2000 мм |
| Ширина | 1010 мм |
| Глибина | 630 мм |
- Ціна: 140 868 ₴











