Італійська кавомашина після повного капітального ремонту в нашому сервісному центрі. Встановлено новий молочник.
Чудова кавомашина яка в автоматичному режимі готує всі напої в тому числі та капучино. Після користування молочний контейнер можна промити спеціальною кнопкою і поставити в холодильник. Також Ви можете налаштувати всі напої на потрібний Вам об'єм, міцність та навіть пишність пінки спеціальним регулятором.
Працює кавоварка на зерновій та меленій каві. Має програму автоматичного очищення від накипу.
На дисплеї відображаються всі програмні повідомлення для користувача та додатково є світлові індикатори.
Просто обслуговується та чиститься, не потребу спеціальних навичок та вмінь.
Окремо є функція подачі гарячого молока.
Переваги:
- дисплей;
- новий автоматичний капучинатор, з кнопкою автоматичної промивки;
- механічні кнопки та додаткові світлові індикатори;
- регулювання пишності молочної пінки;
- окрема функція приготування молока;
Технічні характеристики:
- бункер кави 250г;
- бункер води 1,7 л;
- потужність 1350 Вт;
- розміри 284x440x380 мм;
- вага 11,5 кг.
В наявності є великий вибір кавомашин, засоби по догляду та смачна італійська кава.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delonghi |
| Вбудована техніка | НІ |
| Призначення | Побутове |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип управління | Електронне |
| Тип використовуваної кави | Зерна, Мелений |
| Об`єм | 1.7 л |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Споживана потужність | 1350 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
| Додаткові функції | |
| Капучинатор | Так |
| Спосіб приготування капуччино | автоматичний |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Контроль міцності кави | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Регулювання жорсткості води | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Протикраплинна система | Ні |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Швидкий пар | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Плита автопідігріва | Ні |
| Автоматичне очищення від накипу | Так |
| Підігрів чашок | Так |
| Інтегрована система обліку (Шеф карта) | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Об'єм контейнера для зерен | 250 г |
| Манометр | Ні |
| Можливість підключення до водопроводу | Ні |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Таймер | Ні |
| Тип нагрівача | термоблок |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Контейнер для відходів | Так |
| Місткість контейнера для відходів | 15 порц. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 440 мм |
| Ширина | 284 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання ступеня помелу | Так |
| Швидка пара | Так |
| Функція автовимкнення | Так |
| Подавання гарячої води | Так |
| Плита автопідігрівання | Ні |
| Вбудована кавомолка | Так |
| Можливість під'єднання до водопроводу | Ні |
| Знімний лоток для збирання крапель | Так |
| Підсвітка дисплея | Так |
- Ціна: 10 920 ₴





