Компактна версія кавомашини La San Marco 85E від провідного італійського виробника кавових машин у світі. Крім свого витонченого та стильного дизайну вона поєднує ще й компактність та надійність. Чудовий варіант для тих хто цінує справжній смак кави, але обмежений у просторі кав’ярні або просто шукає надійну та економічну кавомашину. Модель зберегла традиційні форми та є класикою серед кавових машин.
Кнопки приготування одинарних та подвійних напоїв можна запрограмувати під об’єми Вашого посуду, є також світловий індикатор наповнення чашки який покаже коли закінчиться приготування. Крани пару важільного типу дозволяють більш точно керувати потоком пару без зайвих зусиль, а при потребі його навіть можна зафіксувати у відкритому положенні.
Кнопки приготування одинарних та подвійних напоїв можна запрограмувати під об’єми Вашого посуду, є також світловий індикатор наповнення чашки який покаже коли закінчиться приготування. Крани пару важільного типу дозволяють більш точно керувати потоком пару без зайвих зусиль, а при потребі його навіть можна зафіксувати у відкритому положенні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | La San Marco |
| Вбудована техніка | НІ |
| Призначення | Професійне |
| Тип кавоварки | Ріжкова |
| Тип професійної кавомашини | Напівавтоматична |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Об`єм | 5 л |
| Тиск помпи | 9 бар |
| Споживана потужність | 1750 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Блакитний |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
| Додаткові функції | |
| Капучинатор | Ні |
| Спосіб приготування капуччино | ручний |
| Спосіб приготування еспрессо | напівавтоматичний |
| Контроль міцності кави | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Регулювання жорсткості води | Ні |
| Індикатор рівня води | Так |
| Протикраплинна система | Ні |
| Регулювання ступеня помолу | Ні |
| Швидкий пар | Так |
| Функція автовідключення | Ні |
| Подача гарячої води | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Плита автопідігріва | Ні |
| Автоматичне очищення від накипу | Ні |
| Підігрів чашок | Так |
| Інтегрована система обліку (Шеф карта) | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Ні |
| Манометр | Так |
| Кількість груп | 1 |
| Можливість підключення до водопроводу | Так |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Дисплей | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Таймер | Ні |
| Тип нагрівача | бойлер |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Матеріал ріжка | метал |
| Контейнер для відходів | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 470 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Глибина | 545 мм |
| Вага | 39 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання ступеня помелу | Ні |
| Швидка пара | Так |
| Функція автовимкнення | Ні |
| Подавання гарячої води | Так |
| Плита автопідігрівання | Ні |
| Вбудована кавомолка | Ні |
| Можливість під'єднання до водопроводу | Так |
| Знімний лоток для збирання крапель | Так |
| Підсвітка дисплея | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 000 ₴






