В комплект входять:
1. Кавомашина
2. Платіжна система Nayax Onyx
3. Купюроприймач CashCode MSM б/в
4. Монетоприймач Currenza б/в
5. Платіжний модуль видачі решти
6. Подовжувач MDB
7. Меблі
8. Камера відеоспостереження
Кавомашина Bianchi Gaia Style (сухе молоко)
Наступна модель легендарної кавомашини яка запам’яталася всім своєю простотою та надійністю. Має вісім кнопок на приготування з великими та зрозумілими назвами на панелі й зручними кнопками на приготування. Для приготування кави використовується зерно та два сухих порошкових продукти (сухе молоко, айріш віскі). На приготування може використовуватися до 9 г меленої кави, це забезпечує гарний смак та оптимальний розхід. Ідеально підійде для офісів, торговельних центрів тощо, там де потрібна швидкість та смачна якісна кава.
Тумба під кав’ярню самообслуговування
Компактна та практична стійка на якій без проблем поміщається кавомашина з холодильником та органайзер з сиропами. Вмонтована LED підсвітка, 2 диспенсери під стакани, Відсік для води та зливу. Отвір для стаканів та сміття. Відсік для кави та розхідників.
Розміри (ВхШхГ) см: 202х101х63
Платіжна система Nayax Onyx (Ізраїль)
Термінал для приймання безготівкової оплати 3 в 1: Платіжний термінал+телеметрія+фіскальний апарат! Приймають усі види безготівкових платежів(платіжні картки, безконтактні платежі, платежі NFC та QR).Є звуковий супровід українською мовою, Фіскалізація! Картки передоплати, знижки для постійних покупців, дистанційне керування пристроєм та багато іншого. Працює на більшості обладнання для самообслуговування.
Стан: Б/В
Кількість бункерів кави: 1
Кількість бункерів розчинних: 2
Тип молока: сухе
Тип керування: кнопки
Потужність, Вт: 1500
Розміри (ВxШxГ) мм: 635*310*475
Гарантія: 3 міс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bianchi |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 635 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Глибина | 475 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Б/У |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Інтегрована система обліку (Шеф карта) | Да |
| Місткість контейнера для відходів | 30 порц. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Вбудована техніка | Немає |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Контроль міцності кави | Да |
| Тип кави, що використовується | Зерна |
| Регулювання температури кави | Да |
| Спосіб приготування еспресо | автоматичний |
| Капучинатор | Да |
| Спосіб приготування капучино | автоматичний |
| Вбудована кавомолка | Да |
| Регулювання ступеня помелу | Да |
| Можливість під'єднання до водопроводу | Да |
| Індикатор роботи | Да |
| Автоматичне очищення від накипу | Немає |
| Дисплей | Да |
| Подавання гарячої води | Да |
| Контейнер для відходів | Да |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип керування | Електронне |
| Призначення | Професійне |
| Тиск помпи | 9 бар |
| Манометр | Немає |
| Швидка пара | Немає |
| Плита автопідігрівання | Немає |
| Підігрів чашок | Немає |
| Одночасне приготування двох чашок | Немає |
| Знімний лоток для збирання крапель | Да |
| Тип нагрівача | бойлер |
- Ціна: 145 548 ₴






