Відмінна італійська кавомолка, стане незамінним помічником для будь-якого баристи. Спростить робочий процес і допоможе приготувати чудові напої зі свіжозмеленої кави. Дуже практична кавомолка з красивим дизайном.
Має функцію автоматичного помелу заданої кількості кави прямо в холдер і Електронне управління через сенсорний екран. Місткість бункера приблизно 1.5 кг. Кавомолка Fiorenzato F 64E - це ідеальний варіант для використання в кав'ярні та ресторанах.
У кавомолці F 64 E встановлені сталеві плоскі жорна з діаметром 64 міліметри, які в парі з електромотором у 350 Вт здатні розвивати швидкість до 1550 обертів на хвилину. За такої швидкості кавові зерна не тільки швидко подрібнюються, а й зберігають свій первісний аромат, адже за такого помелу не виникає небажаного перегрівання, яке впливає на кінцевий результат приготованого напою.
Кавомолка має дуже просте і зрозуміле управління завдяки повністю русифікованому меню, яке відображається на яскравому і великому сенсорному дисплеї. Істотною відмінністю кавомолки нового типу від її попереднього варіанту є новий рідкокристалічний дисплей з більшою діагоналлю екрана.
Система управління - електронна
Країна виробник - Італія
Діаметр жорен - 64
Швидкість - 1550 об\хв
Лічильник порцій - є
Місткість контейнера зерен - 1500 г
Потужність - 350 Вт
Розмір (Ш*Г*В) - 230*270*615
Вага - 14 кг
Стан - нова
Гарантія - 12 міс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiorenzato |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Професійне |
| Тип приводу | Електропривод |
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Об'єм контейнера для зерен | 1500 г |
| Ємність для меленої кави | Ні |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Імпульсний режим | Так |
| Дозатор | Ні |
| Захист від перевантажень | Так |
| Матеріал жорнів | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 615 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання ступеня помелу | Так |
- Ціна: 30 160 ₴








