Чудова кавомашина після повного капітального ремонту в нашому спеціалізованому сервісному центрі Ucoffee-machines.com з гарантією 3 місяці.
Має кавмолку прямого помолу (кава намелюється одразу на приготування на пряму. Працює як на зерновій так і на меленій каві. Є дві програмованих кнопки еспресо та американо та кнопки пожвійних напоїв. На передній панелі є регулятор міцності яким налаштовується кількість кави яка йде на одну порцію. Також є регулятор крупності помолу. Дуже кампактна та підійде до будь якого інтер’єру. Бункер води, каплезбірник та бункер відходів знаходяться зпереду кавомашини, що значно спрощує користування нею. Для приготування лате та капучіно є спеціальна насадка якою Ви зможете зпінити молоко. Є подача кип’ятку для правильного приготування приготування американо або зеленого чаю.
В нашому інтернетмагазині Ви зможете знайти багато кавомашин собі до душі. А наші менеджери люб’язно допоможуть вам з вибором кавомашини та підберуть смачну італійську каву. Є засоби для догляду за кавомашинами.
Характеристики:
· Вид використовуваної кави: зернова, мелена
· Приготування капучино: ручне (панарелло)
· Потужність: 1450 Вт
· Об'єм резервуара для води: 1.8 л
· Тиск: 15 бар
Розмір та вага:
- Глибина: 43 см
- Висота: 34 см
- Ширина: 23.8 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delonghi |
| Вбудована техніка | НІ |
| Призначення | Побутове |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Електронне |
| Тип використовуваної кави | Зерна, Мелений |
| Об`єм | 1.8 л |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Споживана потужність | 1450 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
| Додаткові функції | |
| Капучинатор | Так |
| Спосіб приготування капуччино | ручний |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Контроль міцності кави | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Регулювання жорсткості води | Так |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Швидкий пар | Ні |
| Подача гарячої води | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Автоматичне очищення від накипу | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Об'єм контейнера для зерен | 250 г |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Тип нагрівача | термоблок |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 340 мм |
| Ширина | 238 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання ступеня помелу | Так |
| Подавання гарячої води | Так |
| Вбудована кавомолка | Так |
- Ціна: 8 580 ₴









