Професійна прямоточна кавомолка ANFIM Scody II це чудовий вибір для вашого закладу. З поміж усіх кавомолок вирізняється своєю потужністю, продуктивністю (3-4 кг кави на день) та надійністю. Ножі діаметром 75-мм забезпечують швидкий та рівномірний помел. Кава змелюється при обертах 800 об/хв, тому вона не перепалюється. На даній моделі є кнопка автоматичного запуску та зупинки помелу що значно полегшує процес користування. Холдер під час помелу не потрібно тримати, за рахунок спеціально спроєктованого тримача. Є цифровий дисплей та лічильник порцій. Кавомолка забезпечує оптимальний смак та високий рівень екстракції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANFIM |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Професійне |
| Тип приводу | Електропривод |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Об'єм контейнера для зерен | 2000 г |
| Ємність для меленої кави | Ні |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Матеріал жорнів | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 575 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Вага | 14.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання ступеня помелу | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61 880 ₴







