18,5 -дюймовий сенсорний екран з високою роздільною здатністю зі скла покриває всю передню частину Lua. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс з великими іконками, чітким текстом і красивими зображеннями продуктів дозволяє легко вибрати ваш улюблений напій. За допомогою ConnectMe ви можете відображати відео, зображення та інші комунікації на дуже великому екрані, це допомагає підвищити рівень залученості користувачів.
Але Lua - це не лише зовнішній вигляд. Всі елементи його дизайну мають практичну користь, як-от світлові індикатори, що вказують на розташування чашок. Піддон для крапель на магнітному кріпленні його можна легко зняти та промити. Завдяки стильним світловим ефектам Lua вказує, куди слід поставити горнятко, а датчики забезпечують простоту та безпеку використання кавомашини.
Lua пропонує вашим клієнтам надійні високоякісні напої та можливість їх налаштування. Вибирайте з широкого асортименту кавових напоїв, розчинних сумішей (сухе молоко, айріш, какао) та гарячої води. Великий, прозорий, бункер для зернової кави (1,99 кг).
Особливості та технічні характеристики:
Збільшений бункер кави ( 1,99 кг).
3 бункери для топінгів (сухе молоко, айріш та какао).
Великий 18,5 -дюймовий сенсорний екран.
Інтуїтивно зрозуміле розміщення чашок і покращує користування кавомашиною.
Знімна підставка для чашок і піддон для крапель, що легко миється.
Легке очищення
Висота вузла видачі кави 11,5 см з піднесенням / 19 см (без підстаканника)
До 180 чашок на день
Великий контейнер для відходів кави на 180 чашок
Габарити (В*Ш*Г) см: 87,6*37*42
Потужність: 2900 Вт
Вага 47 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | de Jong DUKE |
| Вбудована техніка | НІ |
| Призначення | Професійне |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Тиск помпи | 9 бар |
| Споживана потужність | 2900 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Спосіб приготування капуччино | автоматичний |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Контроль міцності кави | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Об'єм контейнера для зерен | 1990 г |
| Можливість підключення до водопроводу | Так |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Тип нагрівача | термоблок |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Контейнер для відходів | Так |
| Місткість контейнера для відходів | 180 порц. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 876 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Вага | 47 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання ступеня помелу | Так |
| Подавання гарячої води | Так |
| Вбудована кавомолка | Так |
| Можливість під'єднання до водопроводу | Так |
| Знімний лоток для збирання крапель | Так |
| Підсвітка дисплея | Так |
- Ціна: 298 428 ₴



