De Jong DUKE - це голландський сімейний бізнес, заснований у 1897 році. Вони мають довгу історію створення інноваційних, надійних і простих у використанні рішень для насолоди кавою. Вони націлені на довгострокову перспективу і дбають про майбутнє. Усі їхні продукти натхненно виготовляються вручну живими людьми - ніяких роботів.
Zia поєднує в собі невибагливість в обслуговуванні, відмінний смак кави та вишуканий дизайн. Форма яка підсилює враження від кави, це приємна особливість de Jong DUKE. Вишукана, стильна та надійна, приємна та зрозуміла у використанні. Свіжий еспресо найвищої якості з цільних зерен, кава з молоком або порошкові напої (айріш, какао) все це вам може запропонувати Zia.
Дуже технологічна, має датчики наявності стакана (розпізнає навіть прозорий скляний посуд), сенсорний дисплей, прозорий бункер зернової кави та інноваційну систему connect.me®.
Окремий вихід для води з підсвічуванням забезпечує подачу води без залишків кави.
Для користувача доступні 32 варіанти напоїв.
Цей кавовий апарат можна обладнати платіжною системою та використовувати як кав'ярню самообслуговування.
Особливості та технічні характеристики:
Збільшений бункер кави ( 1,99 кг).
3 бункери для топінгів (сухе молоко, айріш та какао).
Великий 10,4-дюймовий сенсорний екран.
Зручний інтерфейс.
Фронтальна панель Vivinox з нержавіючої сталі.
Індикація (підсвітка) підстаканника.
Датчик чашки (який розпізнає навіть прозорий посуд), датчик піддону для крапель.
Функція подачі гарячої води.
Фронтальне брендування з опціональною функцією Connect Me.
До 180 чашок на день
Великий контейнер для відходів кави на 180 чашок
Габарити (В*Ш*Г) см: 86*36,5*49,5
Потужність: 2900 Вт
Вага 45 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | de Jong DUKE |
| Вбудована техніка | НІ |
| Призначення | Професійне |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Тиск помпи | 9 бар |
| Споживана потужність | 2900 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Спосіб приготування капуччино | автоматичний |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Контроль міцності кави | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Об'єм контейнера для зерен | 1990 г |
| Можливість підключення до водопроводу | Так |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Тип нагрівача | термоблок |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Контейнер для відходів | Так |
| Місткість контейнера для відходів | 180 порц. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 860 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Глибина | 495 мм |
| Вага | 45 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання ступеня помелу | Так |
| Подавання гарячої води | Так |
| Вбудована кавомолка | Так |
| Можливість під'єднання до водопроводу | Так |
| Знімний лоток для збирання крапель | Так |
| Підсвітка дисплея | Так |
- Ціна: 280 488 ₴



