Кавомашина Saeco Phedra Evo привезена з європи, та пройшла повний капітальний ремонт в нашому спеціалізованому сервісному центрі.
Це дуже популярна модель, яка славиться своєю простотою та надійністю. Має великий бункер під зернову каву, та 3 бункери під сипучі продукти (сухе молоко, какао та айріш віскі) За рахунок використання сухого молока Ви отримуєте смачну каву та простоту в обслуговуванні (Вам не потрібно запускати очистку молочної системи як у випадку з живим молоком). Для очистки Вам потрібно буде лише промивати групу заварювання та міксери подачі сухих продуктів.
Є 8 сенсорних кнопок на приготування. Можна поставити високий стакан. Забір води здійснює з бутиля. В апараті присутні також лічильники порцій для відслвдковування продажів.
Часто цю машину використовують для кав'ярень самообслуговування. Тому що вона дуже проста практична та надійна.
Розміри апарата (ШхВхГ), мм 508x695x393
Вага нетто, кг 36
Споживана потужність, Вт 1650
Місткість контейнера для кави в зернах, кг 1
Графічний дисплей є
Програмне меню є
Кількість порцій на день, шт 100
В наявності є велика кількість кавомашин, смачна італійська кава та сухі суміші (сухе молоко, айріш віскі та какао) При продажі ми здійснюємо безкоштовне навчання по користуванню та обслуговуванню кавомашини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saeco |
| Вбудована техніка | НІ |
| Призначення | Професійне |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Тиск помпи | 9 бар |
| Споживана потужність | 1650 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
| Додаткові функції | |
| Капучинатор | Так |
| Спосіб приготування капуччино | автоматичний |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Контроль міцності кави | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Ні |
| Об'єм контейнера для зерен | 1000 г |
| Можливість підключення до водопроводу | Так |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Контейнер для відходів | Так |
| Місткість контейнера для відходів | 50 порц. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 695 мм |
| Ширина | 393 мм |
| Глибина | 508 мм |
| Вага | 36 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання ступеня помелу | Так |
| Подавання гарячої води | Так |
| Вбудована кавомолка | Ні |
| Можливість під'єднання до водопроводу | Так |
| Підсвітка дисплея | Так |
- Ціна: 59 800 ₴








