Нова кавомашина від одного з лідерів ринку кавомашин у світі. Rheavendors rhTT1 - це поєднання простоти, надійності та стилю. Має велику продуктивність та неперевершену якість приготування напоїв на основі зернової кави, сухого молока, какао, та айріш віскі.
За управління відповідає 7-ми дюймовий сенсорний дисплей який дуже жваво працює та має гарні кути огляду. Просте та зрозуміле меню керування.
Група заварювання Variflex 45 (це збільшена версія яка дозволяє готувати більш насичену та смачну каву). Загалом можна налаштувати до 48 -ми напоїв.
Не потрібно чекати коли апарат нагріється, томущо він обладнаний системою індукційного нагріву води.
Можливе підключення до водопроводу та переоснащення під 20-ти літровий бутиль.
Також дану кавомашину можна використовувати як точку самообслуговування попередньо встановивши на неї платіжний термінал Nayax. Що дозволить Вам отримати пасивний дохід і продавати каву без участі людини.
Гарантія на кавомашину складає 12 місяців.
Значною перевагою даного виду обладнання: надійність, простота легкість в обслуговування. З очисткою апарата впорається будь-який користувач. При продажі наш менеджер покаже як проводяться чистки. Також окремо проводиться налаштування Вашої карти напоїв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rhea Vendors |
| Призначення | Професійне |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тиск помпи | 9 бар |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Спосіб приготування капуччино | автоматичний |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Контроль міцності кави | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Об'єм контейнера для зерен | 800 г |
| Можливість підключення до водопроводу | Так |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Контейнер для відходів | Так |
| Місткість контейнера для відходів | 50 порц. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 610 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Глибина | 575 мм |
| Вага | 30 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання ступеня помелу | Так |
| Подавання гарячої води | Так |
| Вбудована кавомолка | Так |
| Можливість під'єднання до водопроводу | Так |
| Знімний лоток для збирання крапель | Так |
| Підсвітка дисплея | Так |
- Ціна: 204 360 ₴




