Для чудової продуктивності.
Domobar Super 2B — це наша топова модель Home. Ідеальний варіант, якщо вам потрібна високопродуктивна машина у вашому домі. Система подвійного котла дає вам повний контроль над температурою відведення та повною стабільністю виходу пари.
Професійна і компактна еспресо-машина який може поміститися всюди. Домобар Супер ідеально підходить для
експериментуйте з різними вилученнями.
Ви можете зберегти до 10 профілей. І отримати профілі тиску
максимум від вашої кави. Експериментуйте з подвійним
котлем. Встановити параметри кожного котла та активуйте їх
одночасно готувати еспресо і не відмовляючись послідовного
потужності пари.
Перейти в режим очікування активація ЕКО-режиму коли ви не використовуєте машина. Ви також можете розклад увімкнення та час відключення живлення понад повний тиждень.
Наповнюйте бак, не рухаючись чашки або зніміть його та віднесіть його в раковину.
Характеристика кавоварки VBM DOMOBAR DIGITALE 1GR:
• 1 Стимер
• 1 Кран кипятку
• Потужність 1800 Вт
• Сенсорний дисплей 3,5''
• Об’ем бойлера 0.5 л (кавовий)
• Об’ем бойлера 2 л
• Розміри (в*ш*г) 420*250*470 мм
• Вага 33 кг
• Гарантія 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vibiemme |
| Вбудована техніка | НІ |
| Призначення | Професійне |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Електронне |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Тиск помпи | 9 бар |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Капучинатор | Так |
| Спосіб приготування капуччино | ручний |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Регулювання температури кави | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Швидкий пар | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Підігрів чашок | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Можливість підключення до водопроводу | Так |
| Матеріал ріжка | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 420 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Вага | 33 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подавання гарячої води | Так |
| Можливість під'єднання до водопроводу | Так |
- Ціна: 137 228 ₴





