Перший крок до насолоди кавою вдома саме такою, якою ви любите.
Domobar — це модель початкового рівня в нашій лінійці Home. Ідеально, якщо ви хочете насолодитися професійним еспресо вдома
Група ВБМ 1964 року з механічним переднастоюванням і термосифоном циркуляція дозволяє отримати оптимальний контроль температури групи голова. Завдяки технології HX (Heat eXchanger), найефективніший на ринку еспресо-машин він пропонує чудову гнучкість і адаптованість до будь-яких умов роботи.
Характеристика кавоварки VBM DOMOBAR DIGITALE 1GR:
· 1 Стимер
· 1 Кран кипятку
· Потужність 1400 Вт
· Об’ем бойлера 0.5 л
· Розміри (в*ш*г) 370*220*400 мм
· Вага 15 кг
· Гарантія 12 міс.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vibiemme |
| Вбудована техніка | НІ |
| Призначення | Професійне |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Електронне |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Тиск помпи | 9 бар |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Капучинатор | Так |
| Спосіб приготування капуччино | ручний |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Подача гарячої води | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Підігрів чашок | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість груп | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 370 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Вага | 15 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подавання гарячої води | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 78 260 ₴





