Вершина асортименту машин VBM забезпечує високу продуктивність завдяки інноваційній системі TS, яка забезпечує повну термостабільність і чисту воду в будь-який час. Повністю сенсорний 4,3-дюймовий ємнісний дисплей також дозволяє точно перевіряти температуру заварювання в кожній групі з однаковим профілем, що повторюється за будь-яких умов
Завдяки інноваційній системі TS система Tecnique TS забезпечує повну термічну стабільність, навіть якщо паровий котел вимкнено. Два незалежних контуру всередині системи гарантують, що вода завжди чиста від першої чашки до останньої. Технологія HX, оптимізована для роботи в поєднанні з технікою керівники груп. Це базується на термосифонній циркуляції система зі спеціальним теплообмінником для кожного керівника групи. Дизайн на службі традицій. Інноваційні функції Tecnique поєднується з історичною технологією HX, щоб запропонувати еспресо-машина ідеальна для щоденного використання. Група Tecnique з механічною попередньою інфузією та термосифонна циркуляція дозволяє отримати оптимальну температуру контроль керівника групи. Завдяки технології HX (HeateXchanger), найефективніша на ринку еспресо-машин, i забезпечує відмінну гнучкість і адаптивність до будь-яких робочих умов
Характеристика кавоварки VBM TECNIQUE HX 2GR BIANCO:
· 2 Стимера
· 1 Кран кипятку
· Потужність 3000 Вт
· Об’ем бойлера 12 л
· Розміри (в*ш*г) 480*790*620 мм
· Вага 66 кг
· Гарантія 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vibiemme |
| Вбудована техніка | НІ |
| Призначення | Професійне |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Електронне |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Тиск помпи | 9 бар |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Капучинатор | Так |
| Спосіб приготування капуччино | ручний |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Швидкий пар | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Підігрів чашок | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Можливість підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 480 мм |
| Ширина | 790 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Вага | 66 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подавання гарячої води | Так |
| Можливість під'єднання до водопроводу | Так |
- Ціна: 214 552 ₴





