Manuale ідеально підходить, якщо вам подобається класичний стиль і практичність ручного кавоваріння. Вірний італійським традиціям приготування кави, ці машини виготовлені з високоякісної сталі, закриті з усіх боків a блискучий міцний корпус.
VBM 1961 і поршнева група з механічним попереднім вливанням і термосифонна циркуляція дозволяє отримати оптимальний контроль температури керівника групи. Завдяки технології HX (Heat eXchanger), найефективніші на ринку еспресо-машин, вони пропонують чудові гнучкість і адаптованість до будь-яких умов роботи.
Характеристика кавоварки VBM PISTON 2GR Inox:
· 2 Стимера
· 1 Кран кипятку
· Потужність 4000 Вт
· Об’ем бойлера 12 л
· Розміри (в*ш*г) 550*730*600 мм
· Вага 95 кг
· Гарантія 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vibiemme |
| Вбудована техніка | НІ |
| Призначення | Професійне |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип професійної кавомашини | Традиційна |
| Тип управління | Механічне |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Споживана потужність | 4000 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Капучинатор | Так |
| Спосіб приготування капуччино | ручний |
| Спосіб приготування еспрессо | напівавтоматичний |
| Подача гарячої води | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Підігрів чашок | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Можливість підключення до водопроводу | Так |
| Матеріал ріжка | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 550 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Вага | 95 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подавання гарячої води | Так |
| Можливість під'єднання до водопроводу | Так |
- Ціна: 233 480 ₴





