Завдяки системі Multiboiler, яка дозволяє кожній групі VBM 1961 підключити безпосередньо до невеликого бойлера на 0,5 л. Після цього вода надходить у котел нагріваючись під час проходження через теплообмінник всередині головний котел.
Точна та надійна кавоварка пропонує вам оптимальну температуру контроль, навіть коли потужність пари використовується повністю. Ця модель поєднує в собі привабливість міцних кранів і груп VBM 1961 з дисплеєм, який дозволяє вам перевірте налаштування заварювання. Завдяки незалежному налаштуванню температури для кожної групи, ви також можете налаштувати свою каву.
Характеристика кавоварки VBM 2B 2GR Steel:
· 2 Стимера
· 1 Кран кипятку
· Потужність 4000 Вт + 2*600 Вт(Кофейний бойлер)
· Об’ем бойлера (Основного) 10 л
· Об’ем бойлерів кави 2*0,5 л
· Розміри (в*ш*г) 550*730*600 мм
· Вага 85 кг
· Гарантія 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vibiemme |
| Вбудована техніка | НІ |
| Призначення | Професійне |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип професійної кавомашини | Традиційна |
| Тип управління | Електронне |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Тиск помпи | 9 бар |
| Споживана потужність | 4000 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Капучинатор | Так |
| Спосіб приготування капуччино | ручний |
| Швидкий пар | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Підігрів чашок | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал ріжка | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 550 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Вага | 85 кг |
- Ціна: 221 364 ₴





