Lollo — ідеальна еспресо-машина для барів, яким потрібен якісний продукт за доступною ціною. Його сталевий корпус надає йому гладкий, привабливий дизайн, а ручки швидкої подачі пари забезпечують легку та швидку подачу пари.
Доступний в автоматичному варіанті з п'ятьма програмованими кнопками.
Група ВБМ 1964 року з механічним переднастоюванням і термосифоном циркуляція дозволяє отримати оптимальний контроль температури групи голова. Завдяки технології HX (Heat eXchanger), найефективніший на ринку еспресо-машин він пропонує чудову гнучкість і адаптованість до будь-яких умов роботи.
Характеристика кавоварки VBM LOLLO Elettronica 2GR White:
· 2 Стимера
· 1 Кран кипятку
· Потужність 4000 Вт
· Об’ем бойлера 9 л
· Розміри (в*ш*г) 550*660*600 мм
· Вага 64 кг
· Гарантія 12 міс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vibiemme |
| Вбудована техніка | НІ |
| Призначення | Професійне |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип професійної кавомашини | Традиційна |
| Тип управління | Електронне |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Тиск помпи | 9 бар |
| Споживана потужність | 4000 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Капучинатор | Так |
| Спосіб приготування капуччино | ручний |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Контроль міцності кави | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Швидкий пар | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Підігрів чашок | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Ні |
| Кількість груп | 2 |
| Можливість підключення до водопроводу | Так |
| Матеріал ріжка | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 550 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Вага | 64 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидка пара | Так |
| Функція автовимкнення | Так |
| Подавання гарячої води | Так |
| Вбудована кавомолка | Ні |
| Можливість під'єднання до водопроводу | Так |
- Ціна: 141 700 ₴





