Esprecious має дві ємності для швидкорозчинних інгредієнтів і одну розділену ємність для різного сорту кави: звичайної, кави еспресо або кави без кофеїну. Дві ємності для швидкорозчинних інгредієнтів можуть бути заповнені різними інгредієнтами та какао для приготування таких кавових напоїв, як капучіно, латте, мокачино та гарячий шоколад.
Особливості Esprecious
Простота використання: інтуїтивно зрозумілий сенсорний екран
Система Bean-to-cup: приготування з використанням свіжих кавових зерен
Подвійний вихід: можна готувати два напої одночасно
Професійна кавомолка та заварювальна система: для ідеального подрібнення та варіння кави
Можливість налаштування параметрів, такі як: температура, співвідношення кави/вода тощо.
Зручність та простота в обслуговуванні
Автоматична програма промивання
Унікальна система гарячого водопостачання зменшує утворення накипу, що знижує потребу в технічному обслуговуванні
Окремий кран для гарячої води для приготування, наприклад чаю.
Характеристики:
Суперавтомат: Bravilor Bonomat
Модель: ESPRECIOUS ESP 2-002
Країна виробник: Нідерланди
Продуктивність: 80 - 120 порцій/рік
Кількість бункерів кофе: 1 шт
Кількість бункерів порошку: 2 шт
Тип керування: сенсорний екран
Кількість напитків: 10
Потужність : 2250 Вт
Розміри (В*Ш*Г): 330x570x660 мм
Стан: б/в
Гарантія: 2 міс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bravilor Bonamat |
| Вбудована техніка | НІ |
| Призначення | Професійне |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Тиск помпи | 9 бар |
| Споживана потужність | 2250 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Стан | Вживані |
| Додаткові функції | |
| Капучинатор | Так |
| Спосіб приготування капуччино | автоматичний |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Контроль міцності кави | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Регулювання жорсткості води | Так |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Автоматичне очищення від накипу | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Об'єм контейнера для зерен | 1.4 г |
| Манометр | Так |
| Кількість груп | 1 |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 660 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Вага | 20 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання ступеня помелу | Так |
| Подавання гарячої води | Так |
| Вбудована кавомолка | Так |
| Знімний лоток для збирання крапель | Так |
| Підсвітка дисплея | Так |
- Ціна: 40 560 ₴









