Franke Spectra FoamMaster 850 це можливість втілити в реальність Ваші мрії про ідеальну каву. Якість молочної піни і смак еспресо за допомогою патентованих технологій FRANKE не залишать байдужим абсолютно нікого.
Революційним кроком для всієї кавової спільноти стало запропонована в системі FM850 інтуїтивна і зрозуміла технологія сенсорного управління апаратом.
Бейліс-кава, кава по-ірландськи, латте з сиропом, мокачино, холодний солодкий капучіно та інші напої готуються одним дотиком по екрану.
Також Franke FM850 дозволяє створювати унікальні напої самому. Достатньо лише зайти в налаштування. Апарат створений для максимальної зручності, швидкості і якісного обслуговування.
Також:
Автоматична система промивання і чищення кавомашини;
Бункер для відходів місткістю 80-100 порцій з електронним контролем заповнення;
Вбудований лічильник для кожного виду напоїв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Вбудована техніка | НІ |
| Призначення | Професійне |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Тиск помпи | 9 бар |
| Споживана потужність | 7500 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Стан | Вживані |
| Додаткові функції | |
| Капучинатор | Так |
| Спосіб приготування капуччино | автоматичний |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Контроль міцності кави | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Регулювання жорсткості води | Так |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Швидкий пар | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Автоматичне очищення від накипу | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Об'єм контейнера для зерен | 1200 г |
| Можливість підключення до водопроводу | Так |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Таймер | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 736 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Вага | 60 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання ступеня помелу | Так |
| Функція автовимкнення | Так |
| Подавання гарячої води | Так |
| Вбудована кавомолка | Так |
| Можливість під'єднання до водопроводу | Так |
| Підсвітка дисплея | Так |
- Ціна: 160 160 ₴





