Суперавтоматична кавомашина, після повного капітального ремонту в нашому спеціалізованому сервісному центрі, з гарантією. Має два бункери під зернову каву, що дає змогу використовувати арабіку та робусту. Готує як класичні кавові напої так і каву з молоком (капучино, лате, еспресо з молоком, американо з молоком тощо). В комплекті з кавомашиною поставляється оригінальний фреоновий холодильник, з ним молоко завжди зберігатиметься свіже та буде дрібна молочна пінка. Ця комплектація також йде з шоколадницею. З її допомогою Ви можете готувати айріш віскі, та айріш лате, на даний момент дуже популярний напій.
Кавомашина оснащена великим сенсорним екраном, який дозволяє легко та без перешкод обирати напої. По справжньому смачно готує та не вибаглива в ремонті та догляді.
під час щоденної очистки весь процес промивки описується на екрані, це значно спрощує процес промивання.
Налаштуємо під Ваше меню напоїв або запропонуємо своє. При продажі проводимо навчання як користуватися та по догляду.
Можна встановити платіжну систему Nayax та створити власну кав'ярню самообслуговування.
Платіжний термінал в комплект не входить!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schaerer |
| Встраиваемая техника | Нет |
| Назначение | Профессиональное |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Тип кофеварки | Эспрессо |
| Тип профессиональной кофемашины | Автоматическая |
| Давление помпы | 9 бар |
| Потребляемая мощность | 3000 Вт |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Цвет корпуса | Черный |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Б/У |
| Дополнительные функции | |
| Капуччинатор | Да |
| Способ приготовления капуччино | автоматический |
| Способ приготовления эспрессо | автоматический |
| Контроль крепости кофе | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Регулировка температуры кофе | Да |
| Регулировка жесткости воды | Да |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Регулировка степени помола | Да |
| Быстрый пар | Да |
| Подача горячей воды | Да |
| Интегрированная система учета (Шеф карта) | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Встроенная кофемолка | Да |
| Объем контейнера для зерен | 2000 г |
| Манометр | Да |
| Возможность подключения к водопроводу | Да |
| Съемный лоток для сбора капель | Да |
| Дисплей | Да |
| Подсветка дисплея | Да |
| Тип нагревателя | бойлер |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 538 мм |
| Ширина | 670 мм |
| Глубина | 420 мм |
- Цена: 122 200 ₴




