VBM LOLLO Elettronica White – це італійська краса у витонченому корпусі. Збалансоване поєднання прямих і вигнутих ліній, що прикрашають групу VBM E64, якою оснащена Lollo, дозволяє цій витонченій кавомашині вписатися в будь-який інтер’єр. Панелі кнопок Lollo 1961 зручні, чутливі та забезпечують відмінну швидкість роботи. Ручки клапанів подачі пари та води Lollo забезпечують неперевершену швидкість та зручність в роботі для еспресо-машин цього типу. Простим рухом руки ви отримаєте всю необхідну кількість пари для ідеального спінювання молока в найкоротші терміни та можете регулювати силу струменя пару, не докладаючи зайвих зусиль. Технологія HX (Heater eXchanger) є найефективнішою серед традиційних систем заварювання: вона забезпечує відмінне підтримання температури в групі та, разом з групою E64, пропонує відмінне механічне попереднє настоювання, що є першою вимогою для якісної екстракції.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vibiemme |
| Встраиваемая техника | Нет |
| Назначение | Профессиональное |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Тип кофеварки | Рожковая |
| Тип профессиональной кофемашины | Традиционная |
| Тип управления | Электронное |
| Объем | 11 л |
| Давление помпы | 9 бар |
| Потребляемая мощность | 4000 Вт |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Цвет корпуса | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Капуччинатор | Да |
| Способ приготовления капуччино | ручной |
| Способ приготовления эспрессо | полуавтоматический |
| Индикатор работы | Да |
| Регулировка температуры кофе | Да |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Быстрый пар | Да |
| Подача горячей воды | Да |
| Одновременное приготовление двух чашек | Да |
| Подогрев чашек | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Встроенная кофемолка | Нет |
| Манометр | Да |
| Количество групп | 2 |
| Возможность подключения к водопроводу | Да |
| Съемный лоток для сбора капель | Да |
| Дисплей | Нет |
| Подсветка дисплея | Нет |
| Тип нагревателя | бойлер |
| Материал корпуса | Пластик, Нержавеющая сталь |
| Материал рожка | металл |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 550 мм |
| Ширина | 760 мм |
| Глубина | 600 мм |
- Цена: 148 200 ₴





