В комплект входять:
1. Кавомашина
2. Платіжна система Nayax Onyx
3. Купюроприймач CashCode MSM б/в
4. Монетоприймач Currenza б/в
5. Платіжний модуль видачі решти
6. Подовжувач MDB
7. Меблі
8. Камера відеоспостереження
Кавомашина Bianchi Gaia Style (сухе молоко)
Наступна модель легендарної кавомашини яка запам’яталася всім своєю простотою та надійністю. Має вісім кнопок на приготування з великими та зрозумілими назвами на панелі й зручними кнопками на приготування. Для приготування кави використовується зерно та два сухих порошкових продукти (сухе молоко, айріш віскі). На приготування може використовуватися до 9 г меленої кави, це забезпечує гарний смак та оптимальний розхід. Ідеально підійде для офісів, торговельних центрів тощо, там де потрібна швидкість та смачна якісна кава.
Тумба під кав’ярню самообслуговування
Компактна та практична стійка на якій без проблем поміщається кавомашина з холодильником та органайзер з сиропами. Вмонтована LED підсвітка, 2 диспенсери під стакани, Відсік для води та зливу. Отвір для стаканів та сміття. Відсік для кави та розхідників.
Розміри (ВхШхГ) см: 202х101х63
Платіжна система Nayax Onyx (Ізраїль)
Термінал для приймання безготівкової оплати 3 в 1: Платіжний термінал+телеметрія+фіскальний апарат! Приймають усі види безготівкових платежів(платіжні картки, безконтактні платежі, платежі NFC та QR).Є звуковий супровід українською мовою, Фіскалізація! Картки передоплати, знижки для постійних покупців, дистанційне керування пристроєм та багато іншого. Працює на більшості обладнання для самообслуговування.
Стан: Б/В
Кількість бункерів кави: 1
Кількість бункерів розчинних: 2
Тип молока: сухе
Тип керування: кнопки
Потужність, Вт: 1500
Розміри (ВxШxГ) мм: 635*310*475
Гарантія: 3 міс
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bianchi |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 635 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Глубина | 475 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Б/У |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Тип профессиональной кофемашины | Автоматическая |
| Интегрированная система учета (Шеф карта) | Да |
| Вместимость контейнера для отходов | 30 порц. |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Встраиваемая техника | Нет |
| Цвет корпуса | Черный |
| Тип кофеварки | Эспрессо |
| Контроль крепости кофе | Да |
| Тип используемого кофе | Зерна |
| Регулировка температуры кофе | Да |
| Способ приготовления эспрессо | автоматический |
| Капуччинатор | Да |
| Способ приготовления капуччино | автоматический |
| Встроенная кофемолка | Да |
| Регулировка степени помола | Да |
| Возможность подключения к водопроводу | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Автоматическая очистка от накипи | Нет |
| Дисплей | Да |
| Подача горячей воды | Да |
| Контейнер для отходов | Да |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Тип управления | Электронное |
| Назначение | Профессиональное |
| Давление помпы | 9 бар |
| Манометр | Нет |
| Быстрый пар | Нет |
| Плита автоподогрева | Нет |
| Подогрев чашек | Нет |
| Одновременное приготовление двух чашек | Нет |
| Съемный лоток для сбора капель | Да |
| Тип нагревателя | бойлер |
- Цена: 145 548 ₴






