Відмінна італійська кавомолка, стане незамінним помічником для будь-якого баристи. Спростить робочий процес і допоможе приготувати чудові напої зі свіжозмеленої кави. Дуже практична кавомолка з красивим дизайном.
Має функцію автоматичного помелу заданої кількості кави прямо в холдер і Електронне управління через сенсорний екран. Місткість бункера приблизно 1.5 кг. Кавомолка Fiorenzato F 64E - це ідеальний варіант для використання в кав'ярні та ресторанах.
У кавомолці F 64 E встановлені сталеві плоскі жорна з діаметром 64 міліметри, які в парі з електромотором у 350 Вт здатні розвивати швидкість до 1550 обертів на хвилину. За такої швидкості кавові зерна не тільки швидко подрібнюються, а й зберігають свій первісний аромат, адже за такого помелу не виникає небажаного перегрівання, яке впливає на кінцевий результат приготованого напою.
Кавомолка має дуже просте і зрозуміле управління завдяки повністю русифікованому меню, яке відображається на яскравому і великому сенсорному дисплеї. Істотною відмінністю кавомолки нового типу від її попереднього варіанту є новий рідкокристалічний дисплей з більшою діагоналлю екрана.
Система управління - електронна
Країна виробник - Італія
Діаметр жорен - 64
Швидкість - 1550 об\хв
Лічильник порцій - є
Місткість контейнера зерен - 1500 г
Потужність - 350 Вт
Розмір (Ш*Г*В) - 230*270*615
Вага - 14 кг
Стан - нова
Гарантія - 12 міс
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fiorenzato |
| Страна производитель | Италия |
| Назначение | Профессиональное |
| Тип привода | Электропривод |
| Тип кофемолки | Жерновая |
| Потребляемая мощность | 350 Вт |
| Объем контейнера для зерен | 1500 г |
| Емкость для молотого кофе | Нет |
| Регулировка степени помола | Да |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Таймер | Да |
| Импульсный режим | Да |
| Дозатор | Нет |
| Защита от перегрузок | Да |
| Материал жерновов | Металл |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 615 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глубина | 270 мм |
- Цена: 30 160 ₴








