Чудова кавомашина після повного капітального ремонту в нашому спеціалізованому сервісному центрі Ucoffee-machines.com з гарантією 3 місяці.
Має кавмолку прямого помолу (кава намелюється одразу на приготування на пряму. Працює як на зерновій так і на меленій каві. Є дві програмованих кнопки еспресо та американо та кнопки пожвійних напоїв. На передній панелі є регулятор міцності яким налаштовується кількість кави яка йде на одну порцію. Також є регулятор крупності помолу. Дуже кампактна та підійде до будь якого інтер’єру. Бункер води, каплезбірник та бункер відходів знаходяться зпереду кавомашини, що значно спрощує користування нею. Для приготування лате та капучіно є спеціальна насадка якою Ви зможете зпінити молоко. Є подача кип’ятку для правильного приготування приготування американо або зеленого чаю.
В нашому інтернетмагазині Ви зможете знайти багато кавомашин собі до душі. А наші менеджери люб’язно допоможуть вам з вибором кавомашини та підберуть смачну італійську каву. Є засоби для догляду за кавомашинами.
Характеристики:
· Вид використовуваної кави: зернова, мелена
· Приготування капучино: ручне (панарелло)
· Потужність: 1450 Вт
· Об'єм резервуара для води: 1.8 л
· Тиск: 15 бар
Розмір та вага:
- Глибина: 43 см
- Висота: 34 см
- Ширина: 23.8 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Delonghi |
| Встраиваемая техника | Нет |
| Назначение | Бытовое |
| Тип кофеварки | Эспрессо |
| Тип профессиональной кофемашины | Автоматическая |
| Тип управления | Электронное |
| Тип используемого кофе | Зерна, Молотый |
| Объем | 1.8 л |
| Давление помпы | 15 бар |
| Потребляемая мощность | 1450 Вт |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Б/У |
| Дополнительные функции | |
| Капуччинатор | Да |
| Способ приготовления капуччино | ручной |
| Способ приготовления эспрессо | автоматический |
| Контроль крепости кофе | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Регулировка температуры кофе | Да |
| Регулировка жесткости воды | Да |
| Регулировка степени помола | Да |
| Быстрый пар | Нет |
| Подача горячей воды | Да |
| Одновременное приготовление двух чашек | Да |
| Автоматическая очистка от накипи | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Встроенная кофемолка | Да |
| Объем контейнера для зерен | 250 г |
| Съемный лоток для сбора капель | Да |
| Тип нагревателя | термоблок |
| Материал корпуса | Пластик |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 340 мм |
| Ширина | 238 мм |
| Глубина | 430 мм |
- Цена: 8 580 ₴









