Професійна прямоточна кавомолка ANFIM Scody II це чудовий вибір для вашого закладу. З поміж усіх кавомолок вирізняється своєю потужністю, продуктивністю (3-4 кг кави на день) та надійністю. Ножі діаметром 75-мм забезпечують швидкий та рівномірний помел. Кава змелюється при обертах 800 об/хв, тому вона не перепалюється. На даній моделі є кнопка автоматичного запуску та зупинки помелу що значно полегшує процес користування. Холдер під час помелу не потрібно тримати, за рахунок спеціально спроєктованого тримача. Є цифровий дисплей та лічильник порцій. Кавомолка забезпечує оптимальний смак та високий рівень екстракції.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ANFIM |
| Страна производитель | Италия |
| Назначение | Профессиональное |
| Тип привода | Электропривод |
| Потребляемая мощность | 450 Вт |
| Объем контейнера для зерен | 2000 г |
| Емкость для молотого кофе | Нет |
| Регулировка степени помола | Да |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от перегрузок | Да |
| Материал жерновов | Металл |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 575 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Глубина | 370 мм |
| Вес | 14.1 кг |
Информация для заказа
- Цена: 61 880 ₴







