18,5 -дюймовий сенсорний екран з високою роздільною здатністю зі скла покриває всю передню частину Lua. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс з великими іконками, чітким текстом і красивими зображеннями продуктів дозволяє легко вибрати ваш улюблений напій. За допомогою ConnectMe ви можете відображати відео, зображення та інші комунікації на дуже великому екрані, це допомагає підвищити рівень залученості користувачів.
Але Lua - це не лише зовнішній вигляд. Всі елементи його дизайну мають практичну користь, як-от світлові індикатори, що вказують на розташування чашок. Піддон для крапель на магнітному кріпленні його можна легко зняти та промити. Завдяки стильним світловим ефектам Lua вказує, куди слід поставити горнятко, а датчики забезпечують простоту та безпеку використання кавомашини.
Lua пропонує вашим клієнтам надійні високоякісні напої та можливість їх налаштування. Вибирайте з широкого асортименту кавових напоїв, розчинних сумішей (сухе молоко, айріш, какао) та гарячої води. Великий, прозорий, бункер для зернової кави (1,99 кг).
Особливості та технічні характеристики:
Збільшений бункер кави ( 1,99 кг).
3 бункери для топінгів (сухе молоко, айріш та какао).
Великий 18,5 -дюймовий сенсорний екран.
Інтуїтивно зрозуміле розміщення чашок і покращує користування кавомашиною.
Знімна підставка для чашок і піддон для крапель, що легко миється.
Легке очищення
Висота вузла видачі кави 11,5 см з піднесенням / 19 см (без підстаканника)
До 180 чашок на день
Великий контейнер для відходів кави на 180 чашок
Габарити (В*Ш*Г) см: 87,6*37*42
Потужність: 2900 Вт
Вага 47 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | de Jong DUKE |
| Встраиваемая техника | Нет |
| Назначение | Профессиональное |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Тип кофеварки | Эспрессо |
| Тип используемого кофе | Зерна |
| Давление помпы | 9 бар |
| Потребляемая мощность | 2900 Вт |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Цвет корпуса | Черный |
| Страна производитель | Нидерланды |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Способ приготовления капуччино | автоматический |
| Способ приготовления эспрессо | автоматический |
| Контроль крепости кофе | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Регулировка температуры кофе | Да |
| Регулировка степени помола | Да |
| Подача горячей воды | Да |
| Одновременное приготовление двух чашек | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Встроенная кофемолка | Да |
| Объем контейнера для зерен | 1990 г |
| Возможность подключения к водопроводу | Да |
| Съемный лоток для сбора капель | Да |
| Дисплей | Да |
| Подсветка дисплея | Да |
| Тип нагревателя | термоблок |
| Материал корпуса | Пластик, Нержавеющая сталь |
| Контейнер для отходов | Да |
| Вместимость контейнера для отходов | 180 порц. |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 876 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Глубина | 420 мм |
| Вес | 47 кг |
- Цена: 298 428 ₴



