De Jong DUKE - це голландський сімейний бізнес, заснований у 1897 році. Вони мають довгу історію створення інноваційних, надійних і простих у використанні рішень для насолоди кавою. Вони націлені на довгострокову перспективу і дбають про майбутнє. Усі їхні продукти натхненно виготовляються вручну живими людьми - ніяких роботів.
Zia поєднує в собі невибагливість в обслуговуванні, відмінний смак кави та вишуканий дизайн. Форма яка підсилює враження від кави, це приємна особливість de Jong DUKE. Вишукана, стильна та надійна, приємна та зрозуміла у використанні. Свіжий еспресо найвищої якості з цільних зерен, кава з молоком або порошкові напої (айріш, какао) все це вам може запропонувати Zia.
Дуже технологічна, має датчики наявності стакана (розпізнає навіть прозорий скляний посуд), сенсорний дисплей, прозорий бункер зернової кави та інноваційну систему connect.me®.
Окремий вихід для води з підсвічуванням забезпечує подачу води без залишків кави.
Для користувача доступні 32 варіанти напоїв.
Цей кавовий апарат можна обладнати платіжною системою та використовувати як кав'ярню самообслуговування.
Особливості та технічні характеристики:
Збільшений бункер кави ( 1,99 кг).
3 бункери для топінгів (сухе молоко, айріш та какао).
Великий 10,4-дюймовий сенсорний екран.
Зручний інтерфейс.
Фронтальна панель Vivinox з нержавіючої сталі.
Індикація (підсвітка) підстаканника.
Датчик чашки (який розпізнає навіть прозорий посуд), датчик піддону для крапель.
Функція подачі гарячої води.
Фронтальне брендування з опціональною функцією Connect Me.
До 180 чашок на день
Великий контейнер для відходів кави на 180 чашок
Габарити (В*Ш*Г) см: 86*36,5*49,5
Потужність: 2900 Вт
Вага 45 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | de Jong DUKE |
| Встраиваемая техника | Нет |
| Назначение | Профессиональное |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Тип кофеварки | Эспрессо |
| Тип профессиональной кофемашины | Автоматическая |
| Тип управления | Сенсорное |
| Тип используемого кофе | Зерна |
| Давление помпы | 9 бар |
| Потребляемая мощность | 2900 Вт |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Цвет корпуса | Серый |
| Страна производитель | Нидерланды |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Способ приготовления капуччино | автоматический |
| Способ приготовления эспрессо | автоматический |
| Контроль крепости кофе | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Регулировка температуры кофе | Да |
| Регулировка степени помола | Да |
| Подача горячей воды | Да |
| Одновременное приготовление двух чашек | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Встроенная кофемолка | Да |
| Объем контейнера для зерен | 1990 г |
| Возможность подключения к водопроводу | Да |
| Съемный лоток для сбора капель | Да |
| Дисплей | Да |
| Подсветка дисплея | Да |
| Тип нагревателя | термоблок |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь, Пластик |
| Контейнер для отходов | Да |
| Вместимость контейнера для отходов | 180 порц. |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 860 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Глубина | 495 мм |
| Вес | 45 кг |
- Цена: 280 488 ₴



