Відмінна італійська кавомолка, стане незамінним помічником для будь-якого бариста. Спростить робочий процес і допоможе приготувати чудові напої зі свіжозмеленої кави. Дуже практична кавомолка з красивим дизайном.
Має функцію автоматичного помелу заданої кількості кави прямо в холдер і Електронне управління через сенсорний екран. Місткість бункера приблизно 1.5 кг. Кавомолка Fiorenzato F 64E - це ідеальний варіант для використання в кав'ярні та ресторанах.
У кавомолці F 64 E встановлені сталеві плоскі жорна з діаметром 64 міліметри, які в парі з електромотором у 350 Вт здатні розвивати швидкість до 1550 обертів на хвилину. За такої швидкості кавові зерна не тільки швидко подрібнюються, а й зберігають свій первісний аромат, адже за такого помелу не виникає небажаного перегрівання, яке впливає на кінцевий результат приготованого напою.
Кавомолка має дуже просте і зрозуміле управління завдяки повністю русифікованому меню, яке відображається на яскравому і великому сенсорному дисплеї. Істотною відмінністю кавомолки нового типу від її попереднього варіанту є новий рідкокристалічний дисплей з більшою діагоналлю екрана.
Технічні характеристики:
Діаметр жорен 64 мм.
Тип: прямий помел
Бункер 1,5 кг
Габарити (ШхГхВ), мм: 230x615x270
Потужність, Вт: 350
Напруга В: 220V
Тип жорен плоскі
Швидкість обертів об/хв: 1350-1550
Виробник Італія
Вага 14 кг.
Гарантія 1 рік.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiorenzato |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Професійне |
| Тип приводу | Електропривод |
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Об'єм контейнера для зерен | 1500 г |
| Ємність для меленої кави | Ні |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Матеріал | Алюміній |
| Колір корпусу | Червоний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Дозатор | Ні |
| Захист від перевантажень | Так |
| Матеріал жорнів | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 615 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Вага | 14 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання ступеня помелу | Так |
- Ціна: 30 160 ₴





